Sp1

Bezpieczny przejazd – zatrzymaj się i żyj

14 kwietnia  w klasach Ic i Id odbyła się prelekcja w ramach kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd – zatrzymaj się i żyj”. Pracownicy PKP  w oparciu o prezentacje multimedialne i film edukacyjny uświadomili naszym uczniom  jak wielkie znaczenie ma zachowanie ostrożności podczas pokonywania przejazdów kolejowych. Zwrócili uwagę na zagrożenia wynikające z łamania zasad bezpieczeństwa nie tylko w pobliżu przejazdów kolejowych ale także podczas pobytu na dworcu i w pociągu. Przedstawicielka Straży Ochrony Kolei zaprezentowała uczniom swój mundur oraz odznakę. Na zakończenie każdy uczestnik zajęć otrzymał książeczkę z zadaniami. Bez wątpienia zajęcia te podniosły świadomość uczniów jako uczestników ruchu drogowo-kolejowego.

Serdeczne podziękowania składamy Pracownikom PKP, szczególnie mamie naszej Karolinki, która przyczyniła się w dużym stopniu do zorganizowania tak ciekawego spotkania.

                                                                           Ewelina Cichoń

Zapraszamy do galerii zdjęć:)



Skip to content