Sp1

Bezpieczna droga do szkoły i do domu

Dziś nasi najmłodsi uczniowie z klas I, II oraz III wzięli udział w pogadankach profilaktycznych dotyczących bezpiecznego zachowania w drodze do i ze szkoły. Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie st. sierż. Magdalena Keplin oraz post. Anna Kalisiak przypominały o bezpiecznym przejściu przez jezdnię w miejscach wyznaczonych, o zachowaniu ostrożności przy wsiadaniu i wysiadaniu z pojazdów, szczególnie pod budynkiem szkoły. Panie Policjantki przypomniały również o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas jazdy na rowerze, a także o bezpiecznym korzystaniu z mediów cyfrowych.

Nasi uczniowie w skupieniu wysłuchali wskazówek i zadawali pytania.

Pamiętajmy!!! ostrożności nigdy za wiele 🙂

N. Pencak

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content