no images were found

W sobotę 10 stycznia 2015 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się Bal Karnawałowy w „Śnieżnej Krainie”. Został poprowadzony przez profesjonalnego didżeja pana Mariusza Głowackiego – tata naszego szóstoklasisty Tobiasza Głowackiego.  Zabawie i tańcom nie było końca. Dzieci uśmiechnięte i chętne do wspólnej zabawy miło spędziły czas. Bal urozmaicało wiele konkursów, w których z ochotą brali udział zarówno najmłodsi 6-latkowie jak i starsi koledzy z II i III klas.

Poprzebierane dzieci i ich Panie dawno tak często się nie śmiały. Piękne, kolorowe i niebywale oryginalne stroje przyciągały wzrok, a gorące rytmy pobudzały ręce, brzuchy i nogi do nieustannego tańca. Hitem balu okazał się kawałek „ona tańczy dla mnie” odtańczony przez wszystkie Panie specjalnie dla ich kolorowych uczniów.

Dla uczestników Balu nie zabrakło słodkich nagród i poczęstunku w formie smakołyków ufundowanych przez Radę Rodziców za co serdecznie dziękujemy!

Szczególne podziękowanie należy się naszemu wodzirejowi ponieważ imprezę poprowadził bezpłatnie.

Wszyscy wyszli z balu niebywale zmęczeni ale tak samo szczęśliwi. Zapraszamy za rok, na równie wspaniałe tańce hulańce!

Organizatorzy: Agnieszka Bodnar, Katarzyna Szczerba, Natalia Górazda