Sp1

Bal karnawałowy klas I

W środę 27 stycznia uczniowie klas pierwszych bawili się na prawdziwej sali balowej w Klubie Garnizonowym. Pani Dyrektor uroczyście przywitała uczniów. Na balu pojawiły się barwne postaci:  księżniczki, wróżki, rycerze, Spidermani, policjanci, żołnierze, różne zwierzątka, nie sposób wymienić wszystkich. Były tańce i zabawy, dużo śmiechu i bałaganu, walka na kulki z gazet, taniec ze skarpetami. Zabawy prowadziła wesoła para klaunów, która potrafiła rozbawić każdego. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.  Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy sponsorom: Radzie Rodziców, RSP Rzecko, Nadleśnictwu Choszczno, Spółce „Wabut”, Bankowi GBS w Choszcznie, Stowarzyszeniu „EPAL” w Inowrocławiu.

Joanna Kobylska

 

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content