Bal karnawałowy dla klas I – III

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie niewątpliwie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w czwartek 30 stycznia.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, zachęcała do szampańskiej zabawy uczniów klas I – III. Uczestników balu powitała dyrektor szkoły Pani Krystyna Górecka, która życzyła wszystkim udanej zabawy. W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu… Były wróżki, księżniczki oraz różne inne stwory i dziwadła…

Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawcom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Najmłodszym uczniom naszej szkoły do tańca przygrywał Pan Paweł Lemiesiewicz.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie słodkości dla klas i nagród dla zwycięzców konkursów.

Dorota Iskierska

Barbara Szewczyk