Sp1

Audiobooki ,zabawki edukacyjne i zestaw chemika dla świetlicy

Minęło pół roku naszej współpracy z MegaMisją,  przez które nie próżnowaliśmy. Wykonując kolejne misje zdobyliśmy wiele kompetencji  cyfrowych, pokonując kolejne zadania dowiedzieliśmy się jak mądrze i odpowiedzialnie korzystać z informacji, poznaliśmy język mediów, poruszaliśmy się w świecie prawa, przechodziliśmy przez pomieszczenia w Laboratorium ukazujące jak bezpiecznie i kreatywnie poruszać się w mediach i wiele innych.

Za nasze zaangażowanie Fundacja Orange nagrodziła nas po raz kolejny przesyłając nam ogromną paczkę z zabawkami edukacyjnymi, audiobookami i niespodzianką za wyjątkowy udział „zestaw chemika” dla całej grupy, dzięki któremu uzyskamy odpowiedź na pytanie „Jak zrobić polimerowego robaka?”. Bardzo nas cieszą te prezenty i z przyjemnością wykorzystamy je we wrześniu wracając z nowym, ogromnym zapałem do zdobywania kolejnych kompetencji.

Helena BanaśSkip to content