Sp1

Archidiecezjalny Konkurs Biblijny z Ewangelii Św. Łukasza

26 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej Nr 11 w Szczecinie odbył się finał Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego „Spotkania ze Św. Łukaszem”. Troje piątoklasistów z naszej szkoły, którzy zwyciężyli w szkolnym etapie tego konkursu udali się na finałowe, biblijne rozgrywki. Byli to: Jakub Nieczysty z 5b, Maksymilian Natkaniec i Dawid Mazurczak z 5a.

Chłopcy maksymalnie wykorzystali czas oczekiwania na rozpoczęcie konkursu i w ramach powtórki z intensywnych przygotowań, na chwilę przed rozwiązaniem finałowego testu zmierzyli się między sobą w quizie o Ewangelii Św. Łukasza w aplikacji Quizziz. Koleżeńskie zmagania przyniosły dobre owoce – wszyscy nasi przedstawiciele bardzo szybko poradzili sobie z testem konkursowym. Po sprawdzeniu prac przez komisję, zostali wyłonieni zwycięzcy. Ku wielkiej radości okazało się, że:

1 miejsce zajął uczeń SP1 w Choszcznie – Dawid Mazurczak.

Cieszymy się ogromnie z sukcesu Dawida!

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału za rok!

K. Pieczykolan

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content