Sp1

Archidiecezjalny Konkurs Biblijny „Spotkanie ze św. Markiem”

20 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół nr 16 w Szczecinie odbył się finał konkursu biblijnego, w którym wzięli udział również uczniowie naszej szkoły. Byli to zwycięzcy szkolnego etapu tego konkursu, a mianowicie: Nina Kondela z kl. V b, Dawid Mazurczak z kl. IV a i Maksymilian Kacprzak z kl. VI a. Tegoroczne zmagania dotyczyły Ewangelii wg św. Marka. Nasi uczniowie solidnie przygotowywali się do biblijnych potyczek pod okiem pani katechetki Katarzyny Pieczykolan. W finałowym starciu udział wzięło ponad 70 uczniów szkół podstawowych z całej archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej.

Nagrodzone zostały trzy pierwsze miejsca i pięciu uczestników otrzymało wyróżnienia. Wśród wyróżnionych był nasz przedstawiciel – Dawid Mazurczak.

Wszystkim biorącym udział w ewangelicznych zmaganiach gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję konkursu!

Katarzyna Pieczykolan

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content