Sp1

Angielski w Jedynce

Uczniowie naszej szkoły przez cały rok szkolny solidnie pracują nad zdobywaniem i pogłębianiem swoich umiejętności z języka angielskiego.

Nie jest to łatwe, gdyż, jak sama nazwa wskazuje, jest to „język obcy” i czasami wymaga on od uczniów naprawdę dużego zaangażowania. Na szczęście tego naszym uczniom nie brakuje. Uczniowie zdobywają wiedzę zarówno przy pomocy tradycyjnych podręczników jak i nowoczesnych technologii. Zaskakujące było, jak podczas Światowego Dnia Książki zafascynowała ich praca z tradycyjnymi słownikami. Widać było, że wyszukiwanie słów sprawia im dużą frajdę.Nasi uczniowie, również na lekcjach języka angielskiego, mają możliwość rozwijania talentów muzycznych, co wychodzi im naprawdę dobrze.

Drodzy uczniowie – oby tak dalej!

Anna Rejek

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content