Sp1

Andrzejki w świetlicy

no images were found

W ciągu dwóch ostatnich dni świetlica szkolna zamieniła się w krainę rodem z bajki.

Przybyły do nas Wróżki, które odsłaniały tajemnice przedszkolakom i uczniom klas I-III. Można było sobie wywróżyć imię przyszłej żony lub męża, albo też dowiedzieć się, co nas czeka w najbliższej przyszłości. Przy pomocy magicznego koła mogliśmy poznać  co oznacza wybrany kolor, a losując karteczki z nazwami  różnych przedmiotów, dowiadywaliśmy się, kim zostaniemy w przyszłości.

Zabawie towarzyszył  wesoły nastrój. Wszyscy byli podekscytowani i ciekawi, co przepowiedzą im wróżki. Najbardziej zaskoczone były przedszkolaki, które po raz pierwszy uczestniczyły w naszym świetlicowym wróżeniu.

Dziękuję Wróżkom  z klasy IV b i VI a za zaangażowanie i pomoc w organizacji andrzejek.

Katarzyna Wodnicka-SałacińskaSkip to content