70 goli, mnóstwo emocji i niespodzianki w Turniejach Mikołajkowych

no images were found

Od 18 listopada do 9 grudnia rozgrywane były w naszej szkole Mikołajkowe Turnieje Piłki Nożnej dla klas 3 – 6.

Ogółem we wszystkich turniejach padło aż 70 goli, rozegrano 16 spotkań, udział wzięło około 86 uczniów wspieranych przez swoich najwierniejszych fanów, wychowawców a niekiedy nawet rodziców. Co ważne – w żadnej z czterech imprez sędzia zawodów nie był zmuszony udzielić napomnień żadnemu zawodnikowi, co świadczy o tym, że przestrzegana była złota zasada, którą kierować się powinien każdy sportowiec – „fair play”.

Organizatorem turniejów dla klas trzecich, czwartych i szóstych był nauczyciel wychowania fizycznego pan Artur Wels, natomiast turniej dla klas piątych odbył się z inicjatywy uczniów klasy 5 C Tobiasza GŁOWACKIEGO i Tristana SIERAKOWSKIEGO.

Wszystkie imprezy dokładnie opisane zostały na sportowej stronie naszej szkoły „Sportowa Jedynka”. Klikając poniższe linki przeniesiecie się do poszczególnych artykułów oraz galerie zdjęć.

Mikołajkowy Turniej Klas Czwartych 18 listopada 2013r.

Mikołajkowy Turniej Klas Piątych 25 listopada 2013r.

Mikołajkowy Turniej Klas Szóstych 2 grudnia 2013r.

Mikołajkowy Turniej Klas Trzecich 9 grudnia 2013r.