550 zł. dla Olka

12 kwietnia w naszej szkole było bardzo smakowicie za sprawą obchodzonego Dnia Czekolady zorganizowanego przez klasę 2 b i Mały Samorząd Uczniowski. 😋

Dzieci z klas młodszych obejrzały w czasie lekcji prezentację na temat pozyskiwania kakao, procesu produkcji i walorów. Natomiast na długiej przerwie zapraszała kawiarenka z pysznymi wypiekami z czekoladą w roli głównej, przygotowanymi przez uczniów i rodziców organizatorów.

Tylko podczas jednej długiej przerwy udało nam się wszystko sprzedać i zebrać 705,80 złotych. Kwotę 550 zł przekazaliśmy na cel charytatywny (wsparcie leczenia Olusia Łopato), a pozostałą część na bieżące potrzeby samorządu uczniowskiego.

Wszystkim zaangażowanym w organizację akcji, jak również kupującym serdecznie dziękujemy.

Po raz kolejny pokazaliśmy, że mamy wielkie serce i razem możemy zdziałać dużo dobrego. 🙂

B. Gębarska, E. Cichoń