Sp1

Klasy II w teatrze im. J.Osterwy

W miniony czwartek uczniowie klasy 2c i 2d obejrzeli spektakl „Wirus, Świrus…i cała reszta” w Tetrze im. J.Osterwy w Gorzowie. Spektakl poruszał aktualny problem społeczny jakim jest uzależnienie od technologii.

Do królestwa władcy telefonu przybywa zły bohater Wirus, któremu przy pomocy sprytu i kłamstw udaje się zdobyć władzę nad programami zainstalowanymi w telefonie. Jego zadanie to zmuszać Piotrusia (to on właśnie wpada w sidła Wirusa) do nieustannego używania telefonu. Plan Wirusa na tym się nie kończy. Chce on aby program uzależniający dostał się drogą internetową do innych telefonów, które używają dzieci.

Czy ta historia kończy się dobrze? O to trzeba zapytać widzów, którzy bardzo żywo i z ogromnym zaangażowaniem pomagali głównym bohaterom ratować Piotrusia, ponieważ spektakl był interaktywny i pozwalał  dzieciom nie tylko odbierać informacje ale również żywo reagować.

Helena Banaś i Anna Kościuczuk

Zapraszamy do galerii zdjęć:)

 Skip to content