Sp1

Wszystko zaczęło się w Grecji

05 czerwca 2018 r.  szkolne koło teatralne zaprezentowało przedstawienie pt. „Wszystko zaczęło się w Grecji”, nad którym pracowaliśmy przez ostatnie pół roku. Liczna grupa aktorów, bo jest nas aż 24, zaprezentowała mitologiczne początki świata.

Emocje były ogromne, ponieważ po raz pierwszy występowaliśmy przed tak liczną publicznością, która przyjęła nas bardzo ciepło, za co dziękujemy.  Z wielkim zaangażowaniem odtwarzaliśmy role bogów                i herosów, dokładając wszelkich starań, by nasze postacie były wiarygodne. Pomogły nam w tym kostiumy, których część wypożyczyliśmy ze szkolnej wypożyczalni, powstałej z inspiracji pani wicedyrektor K. Jarosz, część zaś wykonaliśmy wraz z rodzicami. Również  scenografia wykonana przez panią M. Kielę pozwoliła nam i  publiczności przenieść się  na mitologiczny Olimp i miło spędzić czas.               

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasze działania. Mamy nadzieję, że to początek naszej drogi i jeszcze wiele razy będziemy mieli okazję spotkać się i zaprezentować.

Koło teatralne z opiekunem

Zapraszamy do fotoreportażu 🙂Skip to content