Szkoła na kołach – prosimy o głosy:)

Serdecznie prosimy o oddanie głosu na nasz projekt „Szkoła na kołach”.

Prosimy o potwierdzenie głosu na swojej poczcie email, głosujemy codziennie do 7 stycznia 2018 r.

Jeśli otrzymali Państwo wiadomości z nieaktywnym linkiem, to proszę go skopiować do przeglądarki a głos powinien się zliczyć.

„Szkoła na kołach”

Enea Akademia Talentów

Szanowni Państwo!

Miło mi zakomunikować, że realizowany w naszej szkole projekt edukacyjny „Szkoła na kołach” znalazł się w finałowej dziesiątce konkursu „Akademia talentów” organizowanym przez firmę Enea. W finale o kolejności szkół zadecyduje głosowanie internautów. Pierwsze trzy szkoły, które otrzymają najwięcej głosów, otrzymają grant w wysokości 10 tys. zł. (więcej…)

Najmłodsi, a mogą tak wiele!

Dzięki zaangażowaniu klas I-III naszej szkoły, finał akcji Szlachetna Paczka przerósł nasze najśmielsze oczekiwania 🙂 Zebrane produkty spożywcze, artykuły chemiczne, koce, poduszki i wiele innych wspaniałych podarunków zostały przepięknie zapakowane i odwiezione do Strzelec. Tam przekazane zostały rodzinie potrzebującej.

Serdecznie dziękuję wszystkim za zaangażowanie i mam nadzieję że w przyszłym roku także wspomożemy Szlachetną Paczkę bo razem możemy więcej!

Agnieszka Polak