Sp1

Zdalne nauczanie – instrukcja logowania

Instrukcja logowania do poczty elektronicznej przygotowana przez nauczyciela informatyki:
1. Otwórz dowolną przeglądarkę i w pasku adresowym wpisz google.pl
2. Na stronie startowej Google w prawym górnym rogu kliknij na niebieski prostokąt z napisem Zaloguj się.
3. Po załadowaniu strony w oknie Adres email lub telefon wpisz swój login (pierwsza litera imienia, nazwisko bez polskich znaków@sp1.choszczno.edu.pl). Przykład: knowak@sp1.choszczno.edu.pl i wciśnij przycisk dalej lub klawisz Enter
4. Po załadowaniu strony w oknie Wpisz hasło wpisz swoje prywatne hasło do szkolnego konta i naciśnij przycisk Dalej lub wciśnij klawisz Enter. Jeżeli po załadowaniu strony automatycznie nie otworzy się strona Twojej poczty, naciśnij w prawym górnym rogu napis Gmail.
5. Jesteś na swoim koncie pocztowym. Otwórz wiadomość od nauczyciela i naciśnij przycisk Otwórz.
6. W tabeli w rubryce z właściwą datą zaznacz swoją obecność na lekcji.
7. Zapoznaj się z treścią wiadomości i wykonaj zawarte w niej polecenia.

W przypadku problemów z zalogowaniem się proszę o kontakt mailowy. Wiadomość wysyłać na adres knowak@sp1.choszczno.edu.plSkip to content