Sp1

Zapisy na rok szk. 2021/2022

Szanowni Rodzice!  

Uprzejmie informujemy, że zapisy do klasy pierwszej w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Wojska Polskiego w Choszcznie odbywać się będą w terminie od 01 lutego do 15 marca 2021r.

  1. Zapisu dokonują rodzice/prawni opiekunowie dzieci 7- letnich urodzonych w 2014 r. zamieszkałych w  obwodzie szkoły:

Ulica Akacjowa, Bociania, Bohaterów Warszawy, Bolesława Chrobrego, Brzozowa, Bukowa, Chopina, Czarnieckiego, Dąbrowskiej, Drawieńska, Fredry, Grunwaldzka, Jana III Sobieskiego, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Klonowa,Kossaka, Kościuszki, Krótka, Leszczynowa, Lipcowa, Magnoliowa, Malczewskiego, Matejki, Matejkowy Zakątek, Malinowa, Mickiewicza, Miodowa, Mur Południowy, Niedziałkowskiego, Obrońców Westerplatte, Ogrodowa, Osiedle Północne, Piaskowa, Piastowska, Plac Witosa, Pogodna, Poziomkowa, Promenada, Rybacka, Rycerska, Rynek, Skłodowskiej – Curie, Sportowa, Stargardzka od nr 1 do nr 14a, Staszica, Sucharskiego, Władysława Jagiełły, Wolności od nr 3 do nr 11, Wybickiego, Wyzwolenia oraz miejscowości: Baczyn i Smoleń.

  1. Na wniosek rodziców/prawnych opiekunów dzieci 7 – letnich zamieszkałych poza obwodem szkoły, w przypadku gdy szkoła dysponuje wolnymi miejscami w procesie rekrutacji uwzględniane są następujące kryteria:
  • rodzeństwo kandydata realizuje obowiązek szkolny w danej szkole – 10 pkt.
  • najbliższa rodzina kandydata zamieszkuje w obwodzie szkoły – 8 pkt.
  • niepełnosprawność w rodzinie kandydata – 7 pkt.
  • wielodzietność rodziny kandydata – 6 pkt.
  1. Przy zapisie dziecka należy:

Zainteresowanym rodzicom sekretariat szkoły udziela informacji pod numerem telefonu (095) 765 22 18 lub mailowo szkoła@sp1.choszczno.edu.pl lub sp1@choszczno.edu.pl

Sekretariat szkoły czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 do 15.30Skip to content