Sp1

Zajęcia otwarte w III a

Powitanie wiosny w naszej szkole miało różne odsłony. Jedni urządzili wesoły przemarsz, inni szukali oznak wiosny w przyrodzie. My, 21 marca zorganizowaliśmy zajęcia otwarte z udziałem naszych najbliższych. Miały one charakter warsztatów plastycznych, podczas których tworzyliśmy wiosenne kwiaty z krepiny. Praca tak wciągnęła nie tylko dzieci, ale także dorosłych, że powstawały wręcz całe bukiety krokusów, hiacyntów czy tulipanów. Tak misternie wykonane, z pewnością  mogą stać się piękną ozdobą wielkanocnego stołu.

W miłej atmosferze, podczas pracy przy  herbatce i małym co nieco czas nam szybko upłynął. Już jesteśmy umówieni na kolejne tego typu spotkanie.

Wychowawczyni klasy dziękuje przybyłym Rodzicom i Babciom za poświęcony czas i zaangażowanie.

                                                                                                                                                             Brygida Gębarska

Invalid Displayed GallerySkip to content