Sp1

Z wizytą u kosmetyczki

Uczniowie z klasy II d w pierwszy dzień wiosny odwiedzili Gabinet Kosmetyczno – Podologiczny Pani Izabeli Łykus – Kościelak. Pani kosmetyczka omówiła zabiegi, które są wykonywane w salonie. Udzieliła dzieciom wiele cennych porad jak dbać o higienę rąk  i ciała.Opowiedziała uczniom, że zawód kosmetyczki to nie tylko makijaż, manicure czy pedicure. Zaprezentowała również przybory niezbędne w jej pracy, między innymi: pęsety, różne kosmetyki, suszarkę do paznokci, wzorniki dostępnych lakierów, lakiery do paznokci. Te ostatnie wzbudziły duże zainteresowanie szczególnie  wśród dziewczynek.

W ramach podziękowania uczniowie podarowali pani kosmetyczce własnoręcznie wykonane rysunki  przedstawiające jej zawód oraz piękne podziękowanie. Wycieczka do salonu kosmetycznego sprawiła dzieciom dużo radości.

E.Cichoń

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content