Sp1

Wolontariusze z III f

W czwartkowe popołudnie  wolontariusze z naszej Jedynki wraz z rodzicami i wychowawcą udali się do schroniska w celu zawiezienia karmy dla ZWIERZAKÓW Z NASZEGO CHOSZCZEŃSKIEGO SCHRONISKA. Była do II tura zbiórki karmy w naszej szkole w tym roku szkolnym, do której przyłączyło się spore grono uczniów. Za Wasze wielkie serca otrzymaliśmy od pani kierownik schroniska serdeczne podziękowania. Wdzięczne są też na pewno  psiaki, które otrzymały od Jedynkowych Uczniów taki zapas pożywienia. Po przekazaniu karmy wyprowadzaliśmy wybrane psy na  spacer. Psy na wolności czuły się szczęśliwe i na każdym kroku okazywały swoją radość.

Schronisko zaprasza codziennie na takie wyjścia, warunkiem jest przybycie z osobą dorosłą. Dla nas mały gest, dla zwierzaków wielka radość 🙂

N. Pencak​


Skip to content