Sp1

W świątecznym nastoju:)

 

W nastrój świąt Bożego Narodzenia wprowadzili nas rodzice i uczniowie, którzy zaprezentowali się podczas Świątecznego Koncertu Bożonarodzeniowego Jedynki. Rodzice i uczniowie w przedstawieniu pt. „Święta Kasi, czyli historia o tym jak Kasia mała Ducha Świąt przywrócić chciała” przypomnieli „dużym” i „małym”, że w świętowaniu najważniejsze jest bycie razem, wspólne rozmowy, robienie ozdób choinkowych, dekorowanie choinki, kolędowanie – granie i śpiewanie. Kolędy, piosenki i tańce świąteczne – wyśpiewywali, grali na dzwonkach, tańczyli: chór szkolny, uczniowie klas II a, II b oraz uczniowie klas III.

Zarówno przed jak i po koncercie można było nabyć świąteczne ozdoby, kartki, wypieki przygotowane przez uczniów i rodziców naszej szkoły podczas zajęć, a także w domach. Ofertę dla uczniów i ich rodziców przygotował PKO Bank Polski.

Autorką scenariusza świątecznego przedstawienia jest pani Sylwia Błaszczyk. Oprawę świetlną i dymną zapewnił pan Zbigniew Garzyński. Chór szkolny przygotowała pani Wioleta Kołodziejska, uczniów klasy II a przygotowała pani Ewelina Cichoń – Doncer, uczniów klasy II b przygotowała pani Celina Słupecka, uczniów klas III przygotowała pani Tatiana Skrzypiec. Opiekę nad sprzętem sprawowała pani Paulina Konieczna. Za stoisko z ozdobami świątecznymi odpowiedzialne były pani Katarzyna Wodnicka – Sałacińska, pani Katarzyna Koopman, a za stoisko Fundacji Dzieci Afryki pani Helena Banaś, pani Małgorzata Walendzik. 

Zapraszamy do fotogalerii z kiermaszu świątecznego:)

Zapraszamy do fotogalerii z przedstawienia świątecznego:)Skip to content