Sp1

Szkolny Mistrz Szybkiego Mnożenia

Podczas kwarantanny uczniowie z klas trzecich systematycznie ćwiczyli tabliczkę mnożenia. Korzystając z platformy udostępnionej przez p. Dobromiła Błachowiaka rozwiązywali przykłady na czas, by 28 kwietnia stanąć do rywalizacji online z rówieśnikami z innych miast i wziąć udział w Ogólnopolskim Finale Szybkiego Mnożenia. Celem konkursu jest rozwijanie i promowanie uzdolnień matematycznych wśród uczniów oraz popularyzacja umiejętności sprawnego mnożenia w zakresie 100. Zadaniem uczestników było poprawne rozwiązanie w ciągu 5 minut jak największej ilości przykładów. Gratulujemy wszystkim wspaniałym matematykom i życzymy dalszych sukcesów.

W konkursie wzięły udział: (imiona ułożone są w kolejności alfabetycznej) Klasa III a: Jakub K., Lena L., Lena O., Marysia, Michał I,. Michasia. Klasa III b: Amelia, Kajetan, Wiktoria B., Wiktoria Ba., Mateusz K. Klasa III d Julia, Kryspin, Nataniel, Szymon.

Szkolny Mistrz Szybkiego MnożeniaKajetan z klasy III b – 216 prawidłowo rozwiązanych przykładów (wszystkie bezbłędnie)

Szkolny Wicemistrz Szybkiego Mnożenia Jakub z klasy III a – 211 prawidłowo rozwiązanych przykładów (wszystkie bezbłędnie)

Zapraszamy do fotogalerii:)

opiekunowie grupSkip to content