Piżama party

Wieść o kapitalnej zabawie „Piżama party” w naszej Jedynce niesie się po całym mieście… Ci, którzy nie przyszli na zabawę, mogą nam tylko pozazdrościć. Bawiliśmy się świetnie, jak zwykle przy piosenkach z najnowszych list przebojów, które przygotował dla nas pan Paweł Lemiesiewicz. Niezapomniane utwory, jak Macarena, Kamień z napisem love czy Gangam style, już na dobre zagościły w naszych roztańczonych sercach. Tym razem nasza szkolna dyskoteka była wyjątkowa, każdy uczestnik przyszedł ubrany w piżamę i …kapcie. Okazuje się, że kapcie wcale nie przeszkadzają w tańcu. Dziękujemy panu Pawłowi, że kolejny raz mogliśmy na niego liczyć oraz pani Basi Grzejszczyk – opiekunki w czasie dyskoteki. Wychowankowie, uczniowie klasy VI c,  nauczyli panią Basię tańczyć w rytm piosenki Gangam style. Widać sprawdza się przysłowie, że człowiek uczy się przez całe życie.

Opiekun SU – Olga Taratajcio