Sp1

Międzynarodowy Dzień Kropki 2020

Dziś w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Celebrację tego dnia rozpoczęliśmy od wręczenia każdemu Wychowawcy balonika w kropki. W ramach obchodów Dnia Kropki były tańce, podczas których musieliśmy przykleić biedronce kropeczki. Zadanie okazało się, o tyle trudne, że na każdej kropce było działanie matematyczne. Tak więc uczniowie musieli rozwiązać, znaleźć rozwiązanie i na koniec przykleić biedronce kropeczki. Oprócz tańców były również wspaniałe zabawy, podczas tworzenia wspaniałego opowiadania, którego główną bohaterką była Kropka.

Zwieńczeniem dzisiejszych obchodów była piękna zbiorowa praca, która polegała na udekorowaniu płaszcza Wychowawcy w najpiękniejsze kropki świata. Ach, co to był za wspaniały, kropkowy dzień!

Kochani, pamiętajcie, że obchody Międzynarodowego Dnia Kropki to wspaniały czas do porozmawiania z dziećmi na temat ich talentów i zaprezentowania ich światu, bo każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent.

Julita Dalmaczyńska, Magdalena Rakoczy

Zapraszamy do galerii:)Skip to content