Sp1

Loteria fantowa SU

15 stycznia Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole wspaniałą loterię fantową. Nasi uczniowie przynieśli różne maskotki, zabawki, gry oraz książki.

Podczas przerw dzieci przychodziły do czytelni szkolnej i kupowały losy. Ich uśmiechnięte buzie sprawiały, że wszyscy w Samorządzie (razem z opiekunką) byliśmy przepełnieni radością i satysfakcją. Uczniom bardzo podobały się wylosowane rzeczy. Przechodząc przez korytarz przy świetlicy nie trudno było zauważyć długiej kolejki chętnych do wzięcia udziału w zabawie. Ewidentnie loteria podobała się uczniom naszej szkoły, każdemu zależało na każdym losie. Nasze nagrody rozeszły się w cztery przerwy, a na prawdę mieliśmy ich dużo!

Myślę, że zabawa nam się udała. Mam nadzieję, że odnieśliśmy dobre wrażenie na pierwszoklasistach i będą oni chcieli bawić się z nami następnym razem!

Daria Wolniak VI aSkip to content