Sp1

Konkurs ,,Wokół symboli narodowych”

10 listopada 2015 r. 72 uczniów z klas I-III wzięło udział w konkursie ,,Wokół symboli narodowych” zorganizowanym przez Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej w Szczecinie. Konkurs miał na celu popularyzację wiedzy historycznej, szczególnie tej związanej z polskimi symbolami narodowymi.

Konkurs adresowany był do uczniów edukacji wczesnoszkolnej z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Miał charakter testu wyboru. I grupa wiekowa  – uczniowie klas pierwszych mieli do wykonania 20 zadań, natomiast uczniowie klas II-III (II grupa wiekowa) – 25 zadań. Dzieci musiały wykazać się dużą wiedzą historyczną. Testy zostały wysłane do organizatora do Szczecina, teraz musimy cierpliwie poczekać na wyniki konkursu.

                                         Gratuluję wszystkim uczestnikom!

Koordynator szkolny konkursu Iwona Cedro

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content