Sp1

Konkurs SKO rozstrzygnięty!

W minionym tygodniu uczniowie klas I-III, którzy gromadzą pieniądze w Szkolnej Kasie Oszczędnościowej przy Banku PKO BP wzięli udział w konkursie na najciekawszą skarbonkę. Prace musiały spełniać określone kryteria. Nasi uczniowie po raz kolejny pokazali, że chcieć to znaczy móc.

Komisja w składzie: p. Irena Zotczyk (nauczyciel plastyki), p. Agnieszka Woźniak (opiekun SKO przy BGŻ), oraz p. Brygida Gębarska (opiekun SKO przy PKO BP) miała nie lada orzech do zgryzienia. Wszystkie skarbonki były bowiem bardzo pomysłowe, wykonane z ciekawych materiałów, wymagały sporego nakładu pracy i odznaczały się wysoką estetyką. Niektóre ze skarbonek nawet „mówiły” wprost lub w przenośni, na co właściciel zbiera pieniądze (a zatem pojawił się pies, aparat fotograficzny, piłka nożna, …).

Decyzją komisji:

I miejsce zajęła Kaja Mazurek kl. I c

II miejsce zajęli: Franciszek Flejter kl. II a, Marysia Galińska kl. II a

III miejsce zajęli: Jessica Lipiec kl. II a, Anna Kujawa kl. I c, Tomasz Majchrzak kl. II a

Wyróżnienia otrzymali: Szymon Makowski kl. II b, Jakub Śliwa kl. II a, Julia Banasiak kl. IIa

 

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowy dyplom oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez bank PKO BP.

 

Gratulujemy!!!

Zapraszamy na szkolny łącznik gdzie (jeszcze do 18.03.2015 r.) znajduje się wystawa skarbonek, oraz do galerii zdjęć.

Opiekun SKO przy PKO BP

Brygida GębarskaSkip to content