Sp1

Konkurs „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w banku spółdzielczym” rozstrzygnięty!

Nasza szkoła zajęła VII miejsce w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Gospodarczy Bank Spółdzielczy. Tę wspaniałą wiadomość przekazali nam pan Mariusz Adamkiewicz, Wiceprezes Zarządu Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Choszcznie, który na ręce dyrektora szkoły przekazał dyplom wraz z bonem podarunkowym. Najsystematyczniej oszczędzający uczniowie oprócz gratulacji od przedstawicieli GBS w Choszcznie, dyrektora szkoły i opiekuna SKO, w nagrodę otrzymali plecaki Pumy.

Przez cały rok szkolny w SKO przy GBS najsystematyczniej oszczędzały uczennice:

Martyna Nieczysta z kl. IV a,

Oliwia Olejnik z kl. IV a,

Nina Niewinczana z kl. II a,

Julia Miś z kl. IV a,

Nadia Ławniczak z kl. II a

Oliwia Sieczkarek z kl. III b.

Laureatem konkursu międzyklasowego została klasa II a, w której systematycznie oszczędzało aż 14 uczniów.

Szkolne SKO to nie tylko systematyczne oszczędzanie, ale też wiele działań edukacyjnych propagujących oszczędzanie, jakie organizowane były w ciągu całego roku. Wszystkich te wydarzenia wraz z relacjami fotograficznymi zaprezentowane zostały w kronice, o której z uznaniem wypowiadali się przedstawiciele GBS.

                                                                                           Opiekun SKO

                                                                                             Elżbieta WoźniakSkip to content