Sp1

Językowe podchody na finiszu

Wczorajszego popołudnia zakończył się polsko-angielski projekt innowacyjny “Językowe podchody”, w którym uczestniczyli uczniowie klasy IV b.

Projekt rozpoczął się we wrześniu. Uczniowie, podzieleni na grupy, raz w miesiącu mieli do rozwiązania zadanie z języka angielskiego. Każde zadanie zawierało zaszyfrowaną wiadomość – wskazówkę. Wszystkie poprawnie odczytane secret words prowadziły ostatecznie do miejsca w naszym mieście, w którym projekt miał się zakończyć. Tym miejscem okazała się plebania przy kościele pw. Świętej Jadwigi Królowej.

Oprócz zadań z języka angielskiego uczniowie mogli również prowadzić bloga na stronie projektu.

Trzy najlepsze drużyny “Monster much”, “My style”, “Team Banana” poszukiwały wczoraj tajemniczych przesyłek. Dokładnie o godzinie 16.15 uczniowie odebrali koperty, a w nich podziękowania  i drobne upominki.

Gratulujemy najbardziej wytrwałym uczniom. Mamy nadzieję, że praca w takiej formie była dla Was atrakcyjna i sporo się nauczyliście.

 

Dziękujemy księdzu Andrzejowi Lemieszce i pani Małgorzacie Walendzik za pomoc w zakończeniu projektu.

 

Olga Taratajcio

Joanna EmilianowiczSkip to content