Sp1

Jak nie czytam, jak czytam

Udało się! Pobiliśmy rekord!!! Choszczno rządzi! W Jak nie czytam, jak czytam 2019 wzięło udział 751 osób, czyli o 62 osoby więcej, niż w zeszłym roku!!! A cukierków rozdanych przez naszą dyrekcję było jeszcze więcej Brawo My  Serdecznie pozdrawiamy wszystkich uczestników i wrzucamy na goraco fotki z akcji – kto chce i może to oznaczajcie się na nich  

Przypominamy, że organizatorem akcji jest Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie i nasza Przyjaciółka – Biblioteka Klub 12 BZ w Choszcznie, a społeczność naszej szkoły i żołnierzy wsparła Szkoła Podstawowa Nr 3 w ChoszczniePubliczne Gimnazjum im. Władysława II Jagiełły w Choszcznie, Przedszkole nr 4 i oczywiście nasza wspaniała Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Choszcznie  
Za wstążki dziękujemy cudownej Mamie Miłosza i naszej fantastycznej Radzie Rodziców – lektura zapisanych na wstążkach tytułów książek jest naprawdę fascynująca  A wstążki staną się ozdobą naszej biblioteki 

Serdecznie zapraszamy do fotorelacji z akcji „Jak nie czytam, jak czytam”Skip to content