Sp1

Informacja o egzaminach ósmoklasistów

Informuję, że w dniu dzisiejszym ustaliliśmy wszystkie komisje nadzorujące do egzaminów dla uczniów klas VIII. W związku z tym w naszej szkole egzaminy odbędą się zgodnie z planem, niezależnie od sytuacji i strajku kontynuowanego przez nauczycieli.
Jeżeli nadal trwać będzie strajk, to egzaminy zorganizowane będą w sali gimnastycznej SP1, małej sali gimnastycznej w czerwonym budynku i w wydzielonych klasach czerwonego budynku (informacja przy wejściu do szkoły od ul. Chrobrego). W przypadku zawieszenia akcji strajkowej , egzaminy realizowane będą zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami (sale lekcyjne w czerwonym budynku).
Prosimy, aby w dniach egzaminów uczniowie klas VIII przyszli do szkoły na godz 8.15.
O kolejnych ustaleniach poinformuję uczniów klas VIII i ich rodziców w piątek 12 kwietnia.

Krystyna Górecka – dyrektor szkołySkip to content