Sp1

II c na obchodach Nocy Świętojańskiej

Sobota 18 czerwca na długo pozostanie w pamięci uczniów z klasy II c. Od samego rana wszyscy obserwowali kapryśną pogodę i liczyli na to, że nie popsuje popołudniowych planów. Mieliśmy szczęście. Po kilku ulewach wreszcie wyjrzało słońce i o godzinie 18.00 drugoklasiści ubrani w stroje ludowe wraz z rodzicami i wychowawczynią udali się na imprezę plenerową- Noc Świętojańska, która odbyła się w Chłopowie.

Po przyjeździe zostaliśmy bardzo mile przywitani przez panią Sandrę Żuk i zaproszeni na festyn. Dzieci oglądały m.in. konkurencje sportowe, wianki świętojańskie i pokazy straży pożarnej. W końcu nadszedł moment naszego występu. Na wszystkich twarzach zagościł uśmiech, kiedy konferansjer zapowiedział gości specjalnych z SP1 Choszczno. To my- mówiły podekscytowane dzieci.

Krakowiak wypadł rewelacyjnie. Tancerze byli długo oklaskiwani i wychwalani. Za uświetnienie sobótkowego świętowania, wraz z wychowawczynią zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami. Sobotnie popołudnie dostarczyło nam wielu miłych wrażeń.

Tatiana SkrzypiecSkip to content