Sp1

I B na zajęciach bibliotecznych

Uczniowie z klasy Ib zamienili się w małych odkrywców i dzielnie „wytropili” wszystkie wskazówki dzięki którym dotarli do Filii Publicznej MBP w Choszcznie. W drodze odkrywając kolejne wskazówki powtórzyliśmy sobie kierunki i zwroty takie jak „wewnątrz”, „na zewnątrz”, „do przodu”, „do tyłu”. Wiele radości sprawiło nam dochodzenie do kolejnych wiadomości i ich wspólne odczytywanie.

Dzielnie dotarliśmy do celu i wzięliśmy udział w pouczającej lekcji, dzięki której poznaliśmy dalsze przygody Mamy z czytanej przez nas na lekcjach książki „Moja Mama Czarodziejka” Joanny Papuzińskiej. Mieliśmy okazję poznać specyfikę pracy w Bibliotece, obejrzeć różne rodzaje książek, odpowiedzieć na pytania dotyczące wysłuchanego przez nas opowiadania. Wykonaliśmy też śliczne prace plastyczne, a w klasie wykorzystaliśmy nasz nowy komputer i utrwaliliśmy poznaną w trakcie zajęć literkę „M”.

Agnieszka BodnarSkip to content