Sp1

Finałowa Gala Roku Moniuszkowskiego

W środę nasz zespół „Prząśniczki”, wraz z „Małą Kapelą” i „Stobniczanami” jako „Kapela z Kraju nad Wisłą” wystąpił podczas Gali Finałowej Roku Stanisława Moniuszki w Akademii Sztuki. 
Podczas Gali nasza uczennica, Nina Kondela z klasy 8b z rąk Rektora Akademii Sztuki i Kuratora Oświaty w Szczecinie odebrała nagrodę za tytuł Laureata w konkursie na współczesną interpretację pieśni Stanisława Moniuszki i brawurowo zaśpiewała „Groźną dziewczynę”.
Warto przypomnieć, że nasi uczniowie uświetnili też Koncert otwierający Rok Moniuszkowski, byli na chrzcinach pociągu o imieniu kompozytora, można ich było zobaczyć w Teleexpressie, czy usłyszeć w radio  Oczywiście warto też przypomnieć teledysk „Prząśniczka”, który nagrali w maju  mamy powód do dumy 

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content