Dzień piżamy

Samorząd Uczniowski zorganizował w piątek dzień piżamy. Hasło przewodnie akcji to: „Kto przyjdzie do szkoły w piżamie, ten nie będzie pytany”. Uczniowie bardzo licznie włączyli się do zabawy SU. Korytarze Jedynki zamieniły się w rewię piżamową, istny piżamowy pokaz mody. Królowały piżamki-kombinezony misie, dwuczęściowe, odważni włożyli w tym dniu nawet piżamki na lato, nie bojąc się chłodu. Cieszymy się, że tak duża grupa uczniów potrafi się bawić i chwali pomysły SU. Ciekawe, czy osoby, które się nie przebrały, żałowały swoich decyzji i w przyszłym roku przyjdą w tym dniu w swoich piżamach?

Dzień piżamy był tylko wstępem do kolejnej zabawy. Już w czwartek w godzinach 16.00 – 18.00 zapraszamy uczniów klas IV-VI na dyskotekę szkolną piżama party. Biletem wstępu będzie piżama. Nie zapomnijcie o obuwiu zmiennym.

Opiekun SU – Olga Taratajcio