Sp1

Dziękujemy za wsparcie:)

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Choszcznie została LAUREATEM w konkursie „Dzieciaki do rakiet”.

We wtorek zakończyło się internetowe głosowanie w konkursie „Dzieciaki do rakiet” – ogólnopolskiej akcji promującej aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Drogą głosowania nasza szkoła ostatecznie zajęła 121 miejsce. Dzisiaj w samo południe ogłoszono wyniki. Oficjalnie możemy powiedzieć, że WYGRALIŚMY. W drodze głosowania internautów 60 szkół wygrało, natomiast komisja konkursowa postanowiła nagrodzić spośród 600 szkół – 40 Laureatów – doceniając wysiłek i zaangażowanie włożone w promocję aktywności fizycznej.

Nasza Jedynka znalazła się w gronie nagrodzonych Laureatów. 

Wygraliśmy profesjonalny sprzęt do nauki gry w tenisa oraz szkolenie dla nauczycieli. 

Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy nas aktywnie wspierali:) Dostaliśmy wspaniały prezent na święta:)

A. Kurasińska

 Skip to content