Świetliki z kulturą za pan brat

Świetliki wybrały się do Choszczeńskiego Domu Kultury na wystawę prac plastycznych i fotograficznych.

Pierwsza to wystawa autorska pani Danieli Tejchman, nosząca tytuł „Maluję, szukam…”. Twórczyni zaprezentowała prace o różnorodnej tematyce. Dzieci mogły podziwiać portrety, martwą naturę oraz krajobrazy.

Druga wystawa zatytułowana była ,,Arnswalde i Stettin na przedwojennych pocztówkach”. Uczniowie obejrzeli stare fotografie naszego miasta oraz stolicy naszego województwa Szczecina.

Niebawem otwarcie Wiosennego Salonu Artystycznego. Świetliki na pewno będą częstymi gośćmi choszczeńskiej galerii.

Katarzyna Wodnicka-Sałacińska