Ogłoszenie pilne

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

w związku z podejrzeniem wystąpienia zakażenia wirusem COVID-19 u nauczycieli oraz uczniów, po uzyskaniu pozytywnej opinii Powiatowej Stacji Sanepid, do czasu uzyskania wyników testów (czyli do środy włącznie) klasy: V b, V a, VII d, VIII b będą miały zajęcia zdalne. To oznacza, że uczniowie pozostają w domach, a nauczyciele łączą się z nimi ze szkoły. Wszyscy pracują zgodnie z funkcjonującym planem lekcji. Ponadto do odwołania zawieszone zostaje prowadzenia zajęć w grupach międzyoddziałowych na językach oraz matematyce. Bardzo proszę również, by w celu kontaktów z dyrektorem, bądź wychowawcami korzystać z możliwości łączeń telefonicznych i on-line. Podkreślam też, że na dziś nie mówimy o potwierdzonym wirusie, a jedynie o podejrzeniu wystąpienia. Podjęte działania są tak naprawdę działaniami profilaktycznymi i mają na celu bezpieczeństwo naszej społeczności. Dbajmy o siebie wszyscy. Pamiętajcie o obowiązku noszenia maseczek na korytarzach dezynfekcji rąk oraz zachowywaniu dystansu społecznego.

Agnieszka Czukiewska