Aniołeczek – konkurs plastyczny

O tym, że nasza Jedynka ma zdolnych uczniów wie każdy:) Tym razem chwalimy się wysokimi miejscami, które otrzymały uczennice naszej Szkoły w III Powiatowym Konkursie Plastycznym „Aniołeczek” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Łasku.
Dziś w godzinach popołudniowych odbyło się uroczyste rozdanie nagród naszym uczennicom w Szkole Podstawowej w Łasku.

Nagrodzone uczennice naszej Jedynki to:
W kategorii 7-9 lat – 3 miejsce Nikola I d (opiekun artystyczny: p. Natalia Pencak)
W kategorii 10-12 lat – 1 miejsce Adrianna VI a  (opiekun artystyczny: p. Magdalena Kiela);

wyróżnienie – Julia V e(opiekun artystyczny: p. Magdalena Kiela);

Nagroda Specjalna Organizatora – Daria V e (opiekun artystyczny: p. Magdalena Kiela).

Uczennice zostały nagrodzone dyplomem oraz upominkiem, opiekunowie artystyczni otrzymali podziękowania.

Naszym Dziewczynom Gratulujemy