„Zwiastuny wiosny” – konkurs plastyczny

W dniu 20 marca został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Zwiastuny wiosny” zorganizowany przez CHDK. Zwycięzcami zostali wszyscy uczestnicy plenerowego powitania wiosny. Z naszej szkoły nagrody otrzymali:

z klasy Va: Jagoda Baczyńska, Igor Bruzgo, Agata Sieńko, Maja Sztela, Iga Niewinczana, Norbert Natkaniec

z klasy V b: Małgorzata Taratajcio, Oliwia Sieczkarek, Katarzyna Sawicka, Gabriela Janiak, Magdalena Wandoch, Izabela Trojanowska

z klasy V c: Dawid Rurarz, Maciej Wszędybył, Bartosz Strejko, Kacper Czubala, Wiktoria Kamać, Dominika Oleniczak, Jagoda Szydłowska, Olimpia Jastrzębska, Igor Sosnowski, Julia Nowicka.

Dzieci uczestniczące w heppeningu miały możliwość obejrzenia wystawy prac plastycznych, wspólnej zabawy i śpiewania, odpowiadały na pytania Włóczykijka.

Prace plastyczne przygotowane zostały pod kierunkiem p. Ireny Zotczyk.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Irena Zotczyk