X Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Środowisku Naturalnym i Ekologii

no images were found

W X Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Środowisku Naturalnym i Ekologii w Zamęcinie, który odbył się 25 kwietnia 2014r.  naszą szkołę reprezentowali Daniel Kalupa kl. IIIa, Szymon Błaszczyk kl. IIIc, Alan Kurek kl. IIIc, którzy działali w drużynie. Współpraca przyniosła im I miejsce. Wykazali się wiadomościami oraz umiejętnością rozwiązywania problemów dotyczących najbliższego środowiska naturalnego.

Uczniów do konkursu przygotowała p. Barbara Szewczyk.

Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów przyrodniczo – ekologicznych.

Barbara Szewczyk

Uczniowie klasy III c w X Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Środowisku Naturalnym i Ekologii w Zamęcinie otrzymali w nagrodę atlasy oraz hulajnogi. Po powrocie do szkoły i przyjęciu gratulacji od pani dyrektor Krystyny Góreckiej wpadli na pomysł przetestowania nagród wspólnie z panią Dyrektor.

Słowo się rzekło i pani Dyrektor wspólnie z Alanem i Szymonem „trenowała” sztuczki na hulajnodze:)