Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Uroczysty apel szkolny rozpoczął się od upamiętnienia 80 rocznicy wydarzeń II wojny światowej.

Podczas uroczystości Burmistrz Choszczna – pan Robert Adamczyk przedstawił społeczności szkolnej panią Agnieszkę Czukiewską – nowego Dyrektora Szkoły.

Pani Dyrektor przedstawiła koncepcję pracy i plan do realizacji w nowym roku szkolnym 2019/2020. Z radością powitała naszych nowych uczniów, których wspólnie z wychowawcami zaprosiła na pokład „jedynkowego statku” wręczając bilety wychowawcom i przedstawicielom klas. Także uczniowie klas IV wspólnie z wychowawcami zostali zaproszeni na „wyższy” pokład naszego statku.

Serdeczne życzenia społeczności szkolnej z okazji rozpoczęcia roku szkolnego złożyli również – ks. proboszcz Karol Wójciak oraz przewodniczący Rady Rodziców pan Henryk Bokun.

Nad całością uroczystości i oprawą artystyczną czuwały pani E. Olczak, M. Iwon – Sikora, W. Kołodziejska, które przygotowały uczniów na dzisiejszy apel.

Zapraszamy do fotogalerii 🙂