Uczniowie nauczycielom

W dniu dzisiejszym od rana w szkole świąteczny nastój – społeczność Jedynki świętowała Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbył się uroczysty koncert podczas którego pan Burmistrz Robert Adamczyk wspólnie z panem Wiceburmistrzem Łukaszem Młynarczykiem, złożyli życzenia pracownikom i nauczycielom naszej szkoły oraz wręczyli Nagrody Burmistrza dla pani Agnieszki Czukiewskiej, pani Bożeny Koronowicz, pani Magdaleny Bajbuły. Serdeczne życzenia oraz kwiaty pani Dyrektor przyjęła z rąk Przewodniczącej Rady Rodziców pani Adrianny Steczyszyn, a także księdza proboszcza Karola Wójciaka, który obdarował pracowników i nauczycieli kalendarzami. Nieobecny na naszej uroczystości, ale pamiętający o Jedynce ksiądz proboszcz Andrzej Lemieszko, również dołączył z życzeniami i koszem kwiatów.

Nadeszła chwila w której nasi uczniowie wyrecytowali i wyśpiewali życzenia dla byłych i obecnych pracowników edukacji. A na ręce pani Dyrektor i pań Wicedyrektor przekazali różowe okulary 🙂

Nad całością czuwały pani Tatiana Skrzypiec, pani Katarzyna Jarosz, przy udziale pani Karoliny Hawrylewicz -Puziak, pan Krzysztofa Nowaka.

Zapraszamy do galerii zdjęć:)   cd zdjęć:)