Talenty muzyczne

Uczniowie naszej szkoły wykazują się dużą muzykalnością. Wielu wyróżnia się zdolnościami wokalnymi oraz umiejętnościami gry na instrumencie.

W kwietniu odbyły się dwa konkursy, podczas których młodzi artyści zaprezentowali swój warsztat.

• Gminny Konkurs Muzyczny „GRAJ I ŚPIEWAJ RAZEM Z NAMI”, w którym Julia Skrzypiec z kl. VI a (instrumentalistka) i Jerzy Ciecierski z kl. VI b (wokalista) otrzymali tytuły Laureata
  • Gminne eliminacje Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej, w którym tytuły Laureatów wyśpiewali: Jerzy Ciecierski z kl. VI b i Paskal Czerniak z kl. Vc. Wyróżnione zostały następujące wokalistki: Ewa Pliszka Ib, Jagoda Banasiak kl. Id, Maja Angerman kl.II c, Zuzia Pajdosz kl. II c, Agnieszka Smużniak kl.II c, Zuzia Szymanek kl.II c i Kaja Wachowicz kl. IIc.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uzdolnionym muzycznie wykonawcom, trzymamy mocno kciuki za Jurka i Paskala podczas eliminacji powiatowych.

Tatiana Skrzypiec, Paweł Lemiesiewicz