Szkolny Konkurs Recytatorski klas I – III

Szkolny Konkurs Recytatorski klas I – III rozstrzygnięty. Do dalszego etapu zakwalifikowały się Anna Natkatiec III d, Lena Kaczmarek III b, Oliwia Kuźmińska III c.

Repertuar wykonawców obejmował dwa wiersze z literatury dziecięcej. Do oceny prezentacji konkursu powołano komisję w składzie:  , Irena Kozłowska (Biblioteka Miejska), Anna Kościuczuk  (Biblioteka Pedagogiczna), Iwona Cedro (nauczyciel języka polskiego naszej szkoły).

Komisja Konkursowa dokonała oceny według następujących kryteriów:

– dobór repertuaru (wartości artystyczne utworów, ich dobór do możliwości wykonawczych uczestnika oraz wieku)

– interpretacja utworów

– kultura słowa

– ogólny wyraz artystyczny

Podczas konkursu  zaprezentowały piękną grę na instrumentach uczennice klasy IV c Sandra Kończak oraz uczennica klasy  II e Amelia Kobylska.

Miłą niespodzianą  dla wszystkich recytatorów był słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.

Wyróżnienie otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu, którym serdecznie gratulujemy.

Barbara Szewczyk

Kamila Kończak