Podaruj serce w prezencie

W dniach od 30 listopada do 17 grudnia uczniowie klasy II e wraz ze swoimi rodzicami i wychowawcą klasy zorganizowali akcję przedświątecznej pomocy dzieciom z Domu Dziecka w Stargardzie Szczecińskim. Przez ponad dwa tygodnie dzieci przynosiły do szkoły artykuły szkolne, środki higieniczne i słodycze. Darów było mnóstwo. Zgromadzone produkty przy pomocy rodziców uczniowie zapakowali i przyozdobili świątecznymi akcentami. 19 grudnia przygotowane paczki dostarczone zostały przez uczniów, ich rodziców oraz wychowawcę klasy do Domu Dziecka.

Bardzo dziękujemy za oddanie i czynny udział tym, którzy wspomogli naszą akcję: uczniom klasy II e, ich rodzicom, a także uczniom klasy II f z wychowawcą p. Katarzyną Szczerbą, uczniom klasy III b z wychowawcą p. Renatą Wyszyńską oraz uczniom klasy III c z wychowawcą p. Moniką Siwińską. Dziękujemy również prywatnym Darczyńcom za włączenie się do akcji. Najbliższe Święta Bożego Narodzenia z pewnością będą dla obdarowanych dzieci czasem radości!

Barbara Szewczyk