Piknik Harcerski

Uwaga!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Pikniku Harcerskim organizowanym przez 1ChDH Ad Astra oraz 1ChDSH Regulus przy współudziale Klubu Wojskowego 12 Brygady Zmechanizowanej.

Piknik odbędzie się 14.10.2017r. w godzinach 11-15 na terenie Klubu.

W planach moc atrakcji m.in. zajęcia z pierwszej pomocy, śpiewanki oraz Gra Na Orientację.

Jak można wziąć udział w pikniku? Oto kilka przydatnych wskazówek:

1. W twojej szkole w dniu 12.09.17 zostaną ukryte żółte, kwadratowe karteczki ze wskazówkami, które prowadzą do ukrytych na terenie szkoły zaproszeń.
  2. Niektóre ze wskazówek są zaszyfrowane, kody i przykłady do szyfrów znajdują się w szkole obok plakatu ogłaszającego nabór do drużyn.
  3. Gdy znajdziesz już wskazówkę to czas zacząć szukać zaproszenia!
  4. Znalezione zaproszenie składa się z dwóch części: pierwszej informacyjnej, którą znalazca zachowuje dla siebie oraz drugiej z tabelką, którą należy złożyć do sekretariatu szkoły.
  5. Po odnalezieniu zaproszenia i zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami wydarzenia, należy dobrać się w 2-5 osobowe grupy (patrole).
  6. Nazwiska dobranych osób wpisujemy w część zaproszenia z tabelką, po czym odrywamy dwie części i te z tabelką do 19.09.17 zanosimy do sekretariatu.
  7. Tabelka jest waszym biletem umożliwiającym wam wzięcie udziału w Pikniku oraz Grze.
  8. Pamiętajcie, że udział w Pikniku nie jest jednoznaczny z zapisaniem się do drużyny harcerskiej, Piknik ma na celu zintegrowanie się dwóch środowisk szkolnego oraz harcerskiego, ma zapewnić moc harcerskich wrażeń i nie tylko, umożliwić dobrą wspólną zabawę oraz pozwolić na zdobycie nowych doświadczeń i umiejętności.
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia w poszukiwaniach wskazówek oraz już później podczas Gry Na Orientację.

Z harcerskim pozdrowieniem Czuwaj!
Drużynowa 1ChDH Ad Astra oraz 1ChDSH Regulus
pwd. Dorota Białach HO