Nauczanie zdalne

W związku z kolejnymi potwierdzonymi przypadkami zarażeniem COVID-19, zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli, szkoła do 5 listopada przechodzi na nauczanie zdalne. Oznacza to, że od jutra uczniowie będą łączyli się z nauczycielami z domu. W przypadku uczniów, którzy mieli kontakt z osobami zarażonymi i będą objęci kwarantanną kontaktować się z Państwem będą przedstawiciele Sanepid oraz poinformują o dalszym postępowaniu. Uprzejmie proszę  o odbieranie dzieci lub przesłanie informacji wychowawcom, że uczeń może samodzielnie opuścić szkołę.
Oczywiście każdy uczeń będzie miał zapewnioną opiekę do momentu kontaktu z rodzicem.
Bardzo proszę o rozwagę i współpracę, ponieważ sytuacja jest trudna dla nas wszystkich, a priorytetem jest bezpieczeństwo całej społeczności. Przejście na nauczanie zdalne ma na celu ograniczenie ilości zachorowań i dalsze rozprzestrzenianie się wirusa.
O wszystkich zmianach będę Państwa na bieżąco informować.

Dyrektor Szkoły – Agnieszka Czukiewska