Mistrzostwa Gminy Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Nożnej Chłopców

Dziś na Stadionie Miejskim w Choszcznie odbyły się Mistrzostwa Gminy Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Nożnej Chłopców, których organizatorem wspólnie z Centrum Rekreacji i Sportu w Choszcznie była nasza szkoła. ?Oczywiście na starcie nie mogło zabraknąć naszej drużyny, która po bardzo dobrym występie zajęła 2 miejsce!!! ??

Oto wyniki naszej reprezentacji i strzelcy goli:
SP 1 – SP 1 Suliszewo 4:0 (gole: Mateusz JÓZEFOWICZ, Justyna PAŻONTKA, Jakub ŚLIWA, Alan NOWOGRODZKI)
SP 1 – SP Korytowo 10:2 (gole: Jakub KACZOR, Filip FRANAS i Patryk KUŚMIEREK po 2, Jakub ŚLIWA, Alan NOWOGRODZKI, Justyn PAŻONTKA i Bartosz KOWALIK po 1)
SP 1 – SP Sławęcin 8:0 (gole: Mateusz JÓZEFOWICZ, Patryk KUŚMIEREK i Jakub ŚLIWA po 2, Jakub KACZOR i Bartosz KOWALIK po 1)
SP 1 – SP 3 0:1.
Już wkrótce nasi chłopcy zagrają w turnieju Mistrzostw Powiatu, do którego prawo udziału zapewnili sobie zajmując właśnie 2 miejsce!!!

BRAWO DRUŻYNA!!! ??????

A. Wels