Mikołajki :)

6 grudnia Jedynkę zawsze odwiedza Mikołaj. W tym roku szkolnym do naszej szkoły zawitali aż dwaj!

Dla uczniów z Samorządu Uczniowskiego był to bardzo pracowity dzień! Od samego rana świta Mikołajów witała uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły cukierkami (ufundowanymi przez Radę Rodziców) i… rózgami, ale na nie trzeba było sobie odpowiednio zasłużyć.

Mikołaje wraz z elfami odwiedzały grzecznych uczniów w klasach i rozdawały prezenty. Każdy obdarowywany musiał jednak wykonać jakieś nieskomplikowane zadanie i odpowiedzieć na pytania Mikołaja. Niektórzy musieli zrobić pompki, wymienić pytania przypadków lub wykazać się znajomością tabliczki mnożenia. Dopiero po wykonaniu zadania można było się cieszyć upominkiem.

Już dziś nie możemy doczekać się następnych mikołajek i niespodzianek, które przygotuje Mikołaj.